Javne nabavke: Gorivo za JP „Vodokanal“ i priključenje struje na deponiji
Na portalu Javnih nabavki objavljeno je da su u prethodnom periodu dva komunalna preduzeća potpisala ugovore za tri projekta.
JP „Vodokanal“ je potpisalo ugovor za održavanje računarskog softvera sa firmom Infosoft iz Beograda koji je bio i jedini ponuđač i to na 1.319.990,00 dinara.
Pored toga ova firma je potpisala i ugovor za nabavku evro dizela sa firmom „Miletić-komerc“ iz Paraćina na iznos od 3.240.000,00 dinara i sa LUKOIL-om, Beograd za nabavku benzina na 1.5 miliona dinara (iznosi su sa PDV-om). U slučaju prve nabavke bilo je tri ponuđača, razlog prihvatanja ponude bila je najniža cena, u slučaju druge nabavke bilo je dva ponuđača, cena je takođe bila razlog prihvatanja te ponude.
„Potisje-Bečej“ doo je potpisalo ugovor za nabavku radova na priključenju na distributivni sistem električne energije na deponiji (sa potrebnim radovima na instaliranju) sa lokalnom firmom Elektro-Liv na iznos od 8.148.513,00 dinara (sa PDV-om).
