Bečejski juniori najbolji u Srbiji
KIK BOKS – PRVENSTVO SRBIJE U FUL KONTAKTU
Takmičari Kik boks kluba Bečej ostvarili su veoma dobar nastup na Prvenstvu Srbije u disciplini ful kontakt za kadete, juniore i seniore „A“ i „B“ klase koje je održano u Senti u subotu 2. novembra na kojem je učestvovalo 97 takmičara iz 30 klubova. Učenici trenera Žarka Radovića su i ovog puta bili na visini zadatka pa su osvojili sedam medalja od čega se dve bile zlatne, tri srebrne i dve bronzane a posebno su se istakli juniori koji su poneli epitet najboljih u Srbiji u svojoj uzrasnoj konkurenciji.
Najsjajnija odličja su zasluženo osvojili juniori Milica Stojšin, u kategoriji do 60 kilograma i Nikola Vlajkov, u kategoriji do 67 kilograma.
Srebrne medalje su pripale kadetu Miklošu Kišutcaiju, u kategoriji do 47 kilograma, junioru Aronu Karoljiju, u kategoriji do 67 kilograma i Arnoldu Totu, u kategoriji do 57 kilograma kod muškaraca „B“ klase, dok su se bronzama okitili Nikola Grozdanović i Đorđe Vujaković, obojica u kategoriji do 60 kilograma, u juniorskoj konkurenciji.
– Veoma sam zadovoljan nastupom mojih takmičara u Senti. Nastavili smo da osvajamo medalje na najvećim takmičenjima u državi što pokazuje da dobro radimo i da smo na pravom putu. Ipak, ovi rezultati nas neće „uljuljkati“ nego ćemo još jače da radimo i pripremamo se za naredne izazove u zemlji i u inostranstvu, kazao je Žarko Radović trener bečejskih kikboksera.
